KURUMSAL HEDİYELİK BUTİK ÜRETİM ZEYTİNYAĞLARI

Başta Ege ve Marmara bölgesinde bulunan zeytin bahçelerimizden doğal ve iyi tarım uygulamalarına sadık kalarak yetiştirilen zeytinlerimizden elde edilen soğuk sıkım zeytinyağlarımızı, içerdiği polifenol değerleri ile sağlık yaşam için gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.


Birçok kurumsal şirket ve kuruluş, kurum içi motivasyonu sağlamak, müşterileri, paydaşları ve iş ortaklarıyla olan bağlarını güçlendirmek için kurumsal hediyelik ürünleri tercih ediyor.

 

Kurumsal hediyelikler markanızın müşterilerinizle, şirketinizin de çalışanlarınız ve iş ortaklarıyla olan bağını güçlendirmede etkili yöntemlerin başında geldiği gibi tanıtım içinde vazgeçilmezdir. Mevcut müşterilerinizin özel günlerini taçlandırmak için yapılan sürprizler markanıza olan bağımlılığı arttıracağı gibi yeni müşteri kazanımı içinde etkili bir yoldur. Diğer yandan, değerli çalışanlarınızın özel günlerini unutmayıp, kutlayıp motivasyonlarını yükseltmek, kurum içi enerjiyi artırmak, kurumsal bağı kuvvetlendirmek için vazgeçilmez bir yöntemdir.

 

Homeros Olive Oil, kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek için özel ayrıcalıklar sunar.

 

Anadolu Zeytinyağları Koleksiyon Serimizi oluşturan lezzetlerimizin üzerine sarılan marka veya şirket logonuz hem reklamınızı yapmanıza hem de çalışanlarınız, müşterileriniz, iş ortaklarınızla bağınızı kuvvetlendirmenize yardımcı olması nedeniyle genellikle kurumsal şirketlerin birinci tercihi oluyor. Bu kutular içerisine ekleyeceğiniz alıcıya özel kişiselleştirilmiş tebrik veya mesaj kartlarıyla da hediyenizi özelleştirebilirsiniz.

 

Kurumsal zeytinyağı fiyatlarımız verdiğiniz siparişin büyüklüğüne, toptan alım yapıp yapmadığınıza, sipariş verdiğiniz ürününün çeşidine, ürünün kutu ve ambalaj seçeneklerine göre değişiklik gösterir.

 

Butik Zeytinyağı üretici olarak hem Anadolu Zeytinyağlarının tüm dünyada hakkettiği konuma gelmesi hem Anadolu topraklarında Zeytin ağacı varlığının arttırılması hem de yerel üreticilerimizin desteklenmesi noktasında Homeros Olive Oil olarak önemli bir çaba içerisindeyiz. Bu hedeflerimiz ve hayallerimiz için tüm müşterilerimize, dostlarımıza ve paydaşlarımıza bu yolcuğumuzda bizlere göstermiş oldukları destek ve işbirliği için teşekkür ediyoruz.
 
100 kutu üzeri veya sürekliliği olan adetli siparişlerinizde özel indirim seçeneklerimizden, firmanıza özel logolu ürün, kutu ve ambalaj çalışmalarına kadar ayrıcalıklı hizmetlerimizle tanışmak, değer verdikleriniz için fark ve farkındalık oluşturmaya hemen başlamak için ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle hemen irtibata da geçebilirsiniz.


WhatsApp - BİP Sipariş ve İletişim Hattı: 0 554 892 4713
Email: info@homerosoliveoil.com